ZAWSZE W PEŁNEJ GOTOWOŚCI!

Prewencja społeczna

Prewencja Społeczna Państwowej Straży Pożarnej:


Służba Cywilna

Konkursy kalendarzowe PSP 2020:

Kalendarz KG PSP na rok 2020 – pierwsza strona

                                                                

 

            

 

 

Aktualności

26-02-2020

Walne zebranie sprawozdawcze w Ochotniczej Straży Pożarnej w Medyni Łańcuckiej

 

22 lutego  odbyło się Walne Zebranie  członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Medyni Łańcuckiej. Swoja obecnością zaszczycili nas miedzy innymi Członek Honorowy naszego stowarzyszenia druh Kazimierz Gołojuch- Poseł na Sejm RP, nadbrygadier Andrzej Babiec – Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP, bryg. Bogusław Golenia - Komendant Powiatowy PSP w Łańcucie, dh Edward Dobrzański – Wójt Gminy Czarna, dh Adam Raizer - Członek Zarządu OW ZOSP RP w Rzeszowie, dh Zbigniew Jurek - Wiceprezes Zarządu OP ZOSP RP w Łańcucie oraz wielu znamienitych gości.  Na zebraniu tym, podsumowaliśmy ubiegły 2019 rok który był bogaty w ważne wydarzenia  jednostki. Został nakreślony plan działalności na bieżący rok. Został przekazany sprzęt zakupiony z dotacji WFOŚiGW w Rzeszowie. Uhonorowano pamiątkowymi statuetkami osoby wspierające naszą jednostkę oraz dh Bartłomieja Witka który przygotowywał drużyny w Gr. A i C do zawodów gminnych i powiatowych doprowadzając ich do pierwszych miejsc. W trakcie zebrania wręczono druhnom i druhom odznaczenia za wysługę lat oraz odznaczenia MDP dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Kilkoro druhen i druhów którzy zostali przyjęci do MDP i OSP przez Zarząd  ślubowało do sztandaru na zebraniu.

Opracowanie i zdjęcia: mł. asp. Grzegorz Sala, KP PSP Łańcu

 

Powrót

Dane adresowe

Komenda Powiatowa
Państwowej Straży Pożarnej
w Łańcucie:

ul. Grunwaldzka 68

Sekretariat Komendanta
Powiatowego:

tel. 17 225 29 22

Zobacz lokalizację na mapie

więcej

Bieżące informacje